28.2 C
İstanbul
Çarşamba, Ağustos 5, 2020
Ana Sayfa Editör İş İlanları Moda İçerik Editörü

Moda İçerik Editörü

Analiz yeteneği gelişmiş, pratik düşünebilen ve hazırladığı içeriklere yorum getirebilen, Moda İçerik Editörü aranmaktadır.

Alkon Group – Moda İçerik Editörü

Tamamen el işçiliğiyle üretilen takım elbise ve ceketler, kişiye özel dikim servisi gibi hizmetlerle farklılaşmış marka, sanat, spor ve iş dünyasındaki güçlü erkekler tarafından klasik giyimde Dünyanın en iyisi olarak kabul edilmektedir.

2011’de grubun İstanbul’da ve yine aynı zamanda Nişantaşı’ndaki ikinci mağazası Zilli faaliyete girmiştir. 400 m2 gibi geniş bir alana kurulan mağaza, markanın dünyadaki en büyük üçüncü mağazası olma özelliğine de sahiptir.

Kökeni 20.yy Fransa’sına dayanan Lyon merkezli lüks erkek giyim markası olan Zilli, Dünyanın en iyi mont, kaban ve palto üreticisi olarak pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Firma, dış giyime ek olarak kot pantolonlara uyguladığı işlemeli detaylar, timsah derisinden yapılmış deri logo yamalar ve rozetlerle geleneksel kotlara lüks bir dokunuş da katmıştır.

İş Açıklaması:

Ürünlerin doğru kategoriler de yer alması için kategori planlamalarının yapılması ve ürünlerin ilgili kategorilerin altına taşınması, Eksik kategoriler var ise ilgili kategorilerin oluşturulması, ERP programından entegrasyon aracılığı ile web yazılımımıza tüm ürünlerin yansıtılması ve eksiklerinin tamamlanması süreçlerin de çalışabileceğimiz çalışma arkadaşları arıyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar:

  • Arama motorlarına uygun, gündem takibi yaparak popüler konularda hızlı ve renkli içerik üretebilen
  • Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarına hakim,
  • Sosyal medyayı etkin olarak kullanabilen, sosyal medya gündemini içerik olarak hazırlayabilen,
  • Analiz yeteneği gelişmiş, pratik düşünebilen ve hazırladığı içeriklere yorum getirebilen,
  • Google Trends’i takip edip analiz yaparak içerik olarak hazırlayabilen,
  • Tercihen web yönetici araçları ve Google Analytics’e hakim,
  • Web içeriği üretme ve yönetme konusunda deneyimli

Moda İçerik Editörü iş ilanı başvuru: info@alkon.com.tr

Alkon Group İletişim: Abdi İpekçi Cad. Park Apt. No: 19/1 Kat: 8 34367 Nişantaşı – İstanbul

Diğer İçerik Editörü iş ilanları burada!

Moda İçerik Editörü iş ilanları - Alkon Group
Alkon Group iş ilanları

En Çok Bakılan

Freelance Kreatif Metin Yazarı

Sunumo – Freelance Kreatif Metin Yazarı İş Açıklaması: Şirket sunumlarına “içerik editörlüğü” ve “hikaye desteği” verebilecek tam zamanlı ve freelance kreatif yazarlar arıyoruz. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar: Tarihe...

Arayüz geliştirme konusunda tecrübeli Backend Developer

Fovea Medya - Back End Developer İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar: • Arayüz geliştirme konusunda tecrübeli, • HTML5, CSS3, Bootstrap ve JQuery teknolojilerinde iyi derecede bilgi ve deneyim...

Eğitimli Grafik Tasarımcı

Mi Kreatif – Grafik Tasarımcı Eğitimli Grafik Tasarımcı aranmaktadır. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar: Multidisipliner tasarım ofisinde, yoğunlukla mekan görsel iletişimi alanında çalışmak isteyen, Grafik tasarım veya...

Jr. Copywriter

Obg – Jr. Copywriter İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar: Yetenekli olduğuna inanan, Yeni mezun veya 1 yıl tecrübeli Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarına hakim, Sosyal medya ve dijital trendleri...